ČERVEN

1.6.2017 "Výprava za zvířátky" - Den dětí- cestou na Vodárnu budou děti plnit úkoly a v cíli je čeká překvapení.

19.6.2017 "Výlet na farmu KOZODOJ"-odjez v 8:30 hodin od MŠ, příjezd v 11:30 hodin k MŠ. Do MŠ přivádějte děti nejpozději do 7:30 hodin.Vstupné je rozdílné podle typu programu- 1.třída 80,-Kč a 2. třída 100,-Kč. vybavení: sportovní obuv a oděv, v kapse igelitový sáček proti nevolnosti, kšiltovka, batůžek a v něm nápoj-dobře uzavíratelná láhev !, pláštěnka a kapesníčky.Nedávejte dětem žádné jídlo ani sladkosti-vše vezeme s sebou.

21.6.2017 "Poslední zvonění" -na zahradě MŠ od 15.00 hodin-proběhne pasování předškoláků na "školáky"

28.6.2017 " Předprázdninové rozloučení -s předškoláčky"-dopolední akce dětí a uč. - na zahradě MŠ (soutěže, mlsání, rozdávání výkresů...)- Prosíme rodiče předškoláčků, zda by v tento den mohli dětem přinést jeden pytlík křupek,tyčinek...čehokoliv- připraví tak mlsání pro kamarády na rozloučení. Děkujeme

Výhledově:

Prosíme rodiče dětí, které nebudou v době letních prázdnin chodit do MŠ,aby vyklidili skříňky. Děti z 2. třídy si přenesou věci do šatny 1. třídy-v
         provozu bude pouze 1.třída. Děkujeme za pochopení.

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY BUDE V TERMÍNU OD 17.7.-11.8.2017.