Aktuální informace 

PROSINEC:

 

OPĚTOVNĚ ŽÁDÁME RODIČE,
nedávějte dětem do školky hračky. Děti se o ně hádají, bez dovolení si berou hračky druhých a často dochází k jejich zničení či ztrátám. Mohou si nosit pouze malého plyšáka do postýlky. Děkujeme za pochopení.

 

PODĚKOVÁNÍ RODIČŮM DĚTÍ Z 1.TŘÍDY
Děkujeme za pomoc při zajištění mlsání na čertovský a andělský stůl, sešlo se nám opravdu hodně dobrůtek.Mlsat budeme asi celý měsíc :-) . Poděkování patří rodičům  Broučkovým, Demeterovým, Černým, Čermákovým, Ferkovým, Gareisovým, Mirgovým, Peterlovým, Pfeiferům, Schammerům,Tóthům, Vostrým ,Veselým, p.Rozenkrazové. 

12.12.2017 "Vánoční besídka"-Srdečně zveme všechny rodiče na Vánoční besídku.Prosíme všechny rodiče, kteří se přijdou podívat na Vánoční besídku, aby s sebou nevodili mladší sourozence dětí docházejících do MŠ-ruší naše vystoupení a zneklidňují dětí,které vystupují.Prosím, pokud chcete vidět Vánoční vystoupení v klidné a příjemné atmosféře a chcete se cítit příjemně, zajistěte si pro tuto chvíli krátké hlídání. Děkujeme za pochopení.

-1.třída od 15.30 hodin- Chystáme Vánoční pásmo s názvem "Zahrádka plná zvířátek"Prosíme rodiče, zda by dětem obstarali černé legíny (punčošky či tepláčky) a bílé tričko bez potisku(může být starší, budeme ho obarvovat) Tričko odevzdejte učitelce do konce listopadu.Děkujeme
za pochopení-VZHLEDEM K MALÉMU POČTU DONESENÝCH TRIČEK SE BARVENÍ RUŠÍ! Prosíme tedy, přiveďte děti na besídku oblečené v černých legínách a bílém tričku. Děkujeme
-2.třída od 16.00 hodin

                                   

Výhledově: