LISTOPAD:

PODĚKOVÁNÍ:

Děkujeme všem rodičům, kteří přichystali pro děti na dnešní Dýňový den dobrůtky, ať už vyrobené z dýně či zakoupené dobroty.
Děkujeme také všem rodičům, kteří si přišli pohrát s dětmi na odpolední akci. Snad se vám hravé odpoledne líbilo. (můžete hlasovat v anketě níže). Také moc děkujeme panu Peterlovi za fotografování akce a Karolínce Peterlové za pomoc při cvičení i soutěžení. Velká pochvala patří paní Broučkové, která jediná z dospěláků s námi vyšla do ulic v krásném kostýmu.

POZOR!

Mateřská škola Vintířov, okres Sokolov hledá na 2 roky zaměstnankyni na pozici školní asistentky s úvazkem 0,50 / tj. 4 hod.   denně/.Požadované vzdělání  :  SPgŠ  nebo dokončený kurs asistenta pedagoga. Nástup  : 1.12.2018

Platové zařazení dle stupnice platových  tarifů pro nepedag. zaměstnance( nařízení vlády č. 341/2017 Sb. platné od 1.1.2018).

Zveřejněno dne 11.10.2018

Výhledově:

PROSINEC:

11.12.2018  od 15.30 hodin "Vánoční setkání"

Chcete příští rok akci "Dýňový den s rodiči" ?

Ano, akce se mi líbila.

Ne, uvítám spíše akci "Podzimáček"