Perličky vašich dětiček


DOMINIČKA 1. třída: Vracíme se z vycházky a před školkou se line nevábná vůně kanálu. Pavlík říká: "Fuj, tady něco smrdí" a Dominička na to : " To je oběd" (vždy , když se vracíme, tak cítíme výpary z kuchyně a říkáme dětem, že už nám tu voní oběd :-) 

ZDENDA 2.třída: nadšeně informuje paní učitelku: "Já jsem byl včera v Prase" :-) 

PEPÍČEK 2.třída: děti na zahradě hrabou listí a Pepíček povídá s nadšením paní učitelce: "Ty jo, to mě baví víc, než mytí nádobí" :-)

 MIREČKA 2.třída: Mirečka se Šarlotkou vybarvují omalovánky na rychlost a Mirečka najednou povídá Šarlotce: "Vypršel ti časový limit" :-)

VIKTORKA 1.třída: poklízíme obchůzek -paní učitelka sbírá ovoce do košíčku a v tom jí Vikinka oznamuje: "Paní učitelko, já jsem dala hrušku na záchod". P.uč. se ptá: "Proč dáváš hrušku na záchod?" Viki: "Protože chtěla" . P.učitelka se jde podívat, kam dala hrušku a na záchodě sedí Stellinka , která má značku hrušku :-) . Vikinka si zřejmě nemohla vzpomenout, jak se kamarádka jmenuje a tak sdělila p.uč. , že pomohla vysadit  na záchod hrušku :-)

TÝNKA 1.třída: Týnka chce nalít čaj a p.uč. jí říká, že je ještě horký, že musí počkat. Týnka: "Ale já ho chci jenom vychutnat!"

TÝNKA 1.třída: Děti jsou na svačince a Týnka nechce jíst chlebík, protože jí prý bolí bříško. P. uč. povídá: "Tak když tě bolí bříško, tak ho nejez, ale to nebudeš moci jíst ani halloweenské dobrůtky, co nám tam zbyly" Týnka: "Ale mě bolí bříško jenom na chlebík" :-)

ROBÍK 2.třída: "Paní učitelko dívejte, mě už rostou židličky" (stoličky) :-)

DANIELKA 2.třída: Při cvičení se paní ředitelka ptá, jak se jmenují kosti , které tvoří hlavu. Danielka vykřikne: "Nálepka!" :-)

TÝNKA 1.třída: při vycházce pozorujeme práci dělníků a bagru u školy. Týnka se ptá: "Pani učitelko, oni hledají poklad?" :-)

VOJTÍŠEK 1.třída: děti si hrají na námořníky, mají postavenou lo´d, kormidlo... Vojtíšek přijde za paní učitelkou a stěžuje si: "Paní učitelko, oni mi nadávají !" p.uč. se ptá: "A copak ti říkají?" Vojtíšek odpoví: "Posádko"  :-)

NIKI 1.třída: po spinkání se Vojtíšek ptá Nikoláska: "Niki piješ pivo?" A Niki odpoví: "Ne, jenom ,když jsem byl malej, tak jsem ho pil" :-)


 


Anketa

Které dítko nejvíce perlí?

Dominička
44%
8

Zdenda
0%
0

Pepíček
6%
1

Mirečka
11%
2

Vikinka
39%
7

Týnka
0%
0

Celkový počet hlasů: 18