STRAVNÉ 

 Mateřská škola:

svačina : 6,- Kč, přesnídávka 6,- Kč
oběd : 17,-Kč  (odkladové děti 21,-Kč)
celý den : 29,-Kč -po obědě 23,-Kč (děti s odkladem školní docházky celý den : 36,-Kč - po obědě 30,-Kč )

Základní škola : 7- 11  let 27,- Kč,  11 let 29,- Kč

Č. ú.  19-4520290257/0100 

Platby na leden 2019 posílejte prosím,                                      do 24. 12. 2018.

Stravné také vybíráme v hotovosti!

Dne   3. 1. 2019   od 10,00 - 14,30 hodin

Dne   4. 1. 2019   od   6,30 - 11, 00 hodin

 
Příjmení Jméno VS Platba Poznámky
Bajgerová Lenka 101 609  
Buráňová Tereza 102 609  
Čermáková Anna 103 483 Po obědě
Černý Vojtěch 104 609  
Čížek Maxim 105 609  
Demeter Miroslav 106 609  
Drevňák Martin 107 609  
Fabián Mário 108 609  
Ferková Stella 109 464  
Frančová Věra 110 580  
Gareis Gabriel 111 382  
Kořenek Petr 112 483  
Landzson Dominik 113 0  
Le Roman 114 609  
Mirga Robert 115 483 Po obědě
Mirgová Denisa 116 483 Po obědě
Schämmerová Eliška 117 483 Po obědě
Tokárová Markéta 118 609  
Tokárová Veronika 119 609  
Tóthová Tereza 120 483 Po obědě
Vostrá Viktorie 121 481  
Vu Ba  Kien 122 551  
Zajacová Michaela 123 609  
Horvát Denis,Tobias 124 609  
Čejková Bára 125 609  
Bendová Tereza 201 609  
Bláha Martin 202 609  
Brouček  Nikolas 203 609  
Demeterová  Anna Markéta 204 573  
Drevňák Damián Ludvík 205 756  
Drevňáková Marie 206 609  
Dunda Pavel 207 609  
Gareis Roman 208 382  
Hajdu Matyáš 209 756  
Hicl Ondřej 210 591  
Lemerman Lilly 211 162  
Lemerman Lukáš 212 191  
Matoušková Zuzana 213 555  
Mlynárský Antonín 214 609  
Miko Matyas 215 609  
Peterlová Dominika     216 225  
Pfeifer Leontýna 217 261  
Podroužková Tereza 218 238  
Sedlář Patrik 219 609  
Schämmer Karel 220 483 Po obědě
Suchý Matěj 221 0  
Suchý Zdeněk 222 0  
Šimek Matyáš 223 483 Po obědě
Veselá Lucie 224 483  
         
         
         
         
Příjmení Jméno VS Platba Poznámky
Bernatziková Kristýna 301 432  
Abtová Natálie 302 513  
Bláhová Júlia 303 513  
Brláš Jan 304 513  
Cinová Aneta 305 378  
Erbert Filip 306 513  
Frančová Kristýna 307 513  
Fuka Daniel 308 441  
Harvanová Claudie 309 513  
Hofman Václav 310 378  
Hřebejková Karolína 311 513  
Kosař Petr 312   Odhlášený
Goga Emanuel 313 459  
Kopecký Jiří 314 432  
Ludrovská Mirka 315 513  
Malčánek Ondřej 316 405  
Maternová Anna 317 513  
Müller Ladislav 318 513  
Ngueyn Him 319 513  
Ngueyn Khan 320 513  
Nováček Tomáš 321 297  
Ottová Tereza 322 513  
Pschornová Diana 323 513  
Schnebergerová Ketrin 324 513  
Suchý Matyáš 325 324  
Svoboda Michal 326 513  
Svoboda Stanislav 327 513  
Tkáč Robert 328 513  
Venhodová Adéla 329 513  
Zimmermann Daniel 330 513  
Sloupová Kateřina 331 513  
Hubka Adam Pavel 332 513  
Hubka Stanislav Alex 333 513  
Gábor Matěj 401 Dluh  
Holeček Radek 402 551  
Hruška Daniel 403 70+551 Prosinec+ leden
Chaloupek Patrik 404 551  
Kosař Daniel 405 551  
Kovařčík Martin 406 497  
Krausová Tereza 407 551  
Macáková Zoe 408 551  
Materna Vít 409 377  
Mottlová Anna 410 551  
Peterlová Karolína 411 551  
Šťastná Lia 412 461  
Šuhajda Adam 413 551  
Vázlerová Eliška 414 0 Předplacené
Veselá Šárka 415 551  
Winterová Adéla 416 551